ΔΙΚΑΙΟΥΧΟΙ ΔΩΡΕΑΝ ΣΙΤΙΣΗΣ και ΣΤΕΓΑΣΗΣ ΕΑΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ ΑΚΑΔ. ΕΞΑΜΗΝΟΥ 2016-2017

Ηράκλειο, 10/1/2017.

Καλούνται οι Προπτυχιακοί και Μεταπτυχιακοί φοιτητές του Πανεπιστημίου Κρήτης των σχολών Ηρακλείου, που ήταν δικαιούχοι δωρεάν σίτισης μέχρι το Δεκέμβριο του 2016, να περάσουν μέχρι τέλη Ιανουαρίου 2017 από το Γραφείο της Φοιτητικής Μέριμνας Ηρακλείου με την ακαδημαϊκή τους ταυτότητα (πάσο) προκειμένου να ενεργοποιήσουν το δικαίωμα της δωρεάν σίτισης για το υπόλοιπο του τρέχοντος ακαδημαϊκού έτους 2016–2017.

Όσοι Προπτυχιακοί φοιτητές του Πανεπιστημίου Κρήτης ενδιαφέρονται για στέγαση στη Φοιτητική Κατοικία Κνωσού παρακαλούνται να επικοινωνήσουν με το Γραφείο της Φοιτητικής Μέριμνας Ηρακλείου (τηλ.2810.394899, Email:Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.) ώστε να εξυπηρετηθούν σε δίκλινα δωμάτια διότι υπάρχει ακόμα διαθεσιμότητα. Η εξυπηρέτηση θα γίνει με χρονολογική σειρά αιτημάτων μέχρι να καλυφθούν οι κενές κλίνες.

Φοιτητική Μέριμνα Σχολών Ηρακλείου